Informacje,  Konkursy,  Wydarzenia

Wyniki XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego „Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy i Opiekunowie, Przyjaciele…

Miło nam przedstawić wyniki nadesłane przez jury XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego „Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”.

  • I miejsce – Lidia Latawiec (II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju)
  • II miejsce ex aequo-  Izabela Matuszewska (XXIII Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi) oraz Inka Blewązka (ZSK im. Jana Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)
  • Trzeciego miejsca jury nie przyznało

WYRÓŻNIENIA

  • Stanisław Niedźwiecki (XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Łodzi)
  • Barbara Pawlak ( ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)
  • Tomasz Staszewski (ZSK im. Jana. Pawła II w Łodzi- Liceum Ogólnokształcące)

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, dziękując jednocześnie za to, że mimo tak trudnego czasu zechcieli pochylić się nad myślami ks. prof. Tischnera, które w tej edycji koncentrowały się wokół ETYKI SOLIDARNOŚCI i MYŚLENIA WEDŁUG WARTOŚCI. Chcemy wierzyć, że za rok uda nam się wrócić do tradycyjnej formuły Konkursu, której naczelną ideą jest przecież Tischnerowskie SPOTKANIE. Dziś też zapowiadamy znaczącą zmianę w regulaminie przyszłorocznego Konkursu. Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół w możliwie najkrótszym czasie, zaś wystąpienia finalistów znajdą się w publikacji pokonkursowej ŁCDNiKP.

TUTAJ do pobrania protokół komisji konkursowej.

Ewa Kowalska

Możliwość komentowania Wyniki XV Ogólnopolskiego Konkursu Filozoficzno-Oratorskiego „Na ścieżkach życia – Tischnerowskie drogowskazy”. została wyłączona