Monthly Archives: Luty 2015

„Czytam więc jestem”

Miło nam poinformować, że projekt:  „Czytam, więc jestem”. Czytamy polskich filozofów – Józef Tischner – Festiwal Literacki – uzyskał akceptację Ministerstwa Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego i będzie realizowany  w drugim półroczu roku szkolnego 2014/2015.  

read

Bruksela w zasięgu Stowarzyszenia Drogami Tischnera!

biletZ przyjemnością informujemy, że Pani Roża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego, która była gościem X Ogólnopolskiej Konferencji dla Nauczycieli i Wychowawców w styczniu 2015 r. wystosowała zaproszenie dla członków Stowarzyszenia Drogami Tischnera” na spotkanie w Brukseli. Wizyta nauczycieli zaangażowanych w pracę Stowarzyszenia będzie miała miejsce na początku tegorocznych wakacji. Ciekawi jesteśmy programu i relacji z tej wizyty.

Uwaga! Zwołano VI Walne Zgromadzenie Delegatów SDT!

Decyzje Zarządu Stowarzyszenia podjęte na zebraniu w dniu 11 stycznia 2015 roku w Łopusznej:

1. Na podstawie par. 17 ust 1 Statutu Stowarzyszenia Drogami Tischnera zwołuje się VI Walne Zgromadzenie Delegatów na dzień 14 marca 2015 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Łopusznej.

– Zebranie będzie miało charakter sprawozdawczo – wyborczy.
– Wstępny plan zebrania: wysłuchanie sprawozdania z prac zarządu za okres mijającej kadencji, wysłuchanie sprawozdania finansowego i opinii komisji rewizyjnej, dyskusja nad sprawozdaniami, rozpatrzenie absolutorium dla ustępującego zarządu, przeprowadzenie wyborów władz towarzyszenia tj. zarządu i komisji rewizyjnej na kadencję 2015 – 2018.